SEWER SYSTEMS

System zaprojektowany, by perfekcyjnie spełniał swoje zadanie.

Pompownia z pompą rozdrabniającą GP 2000i, która jest sercem systemu kanalizacji E/One, zapewnia odpowiednią pojemność retencyjną, rozdrabnia i pompuje ścieki. Przekłada się to na obniżenie kosztów eksploatacji, kosztów odprowadzania ścieków i zmniejszenie wymagań, co do obsługi.

Pompa E/One jest zaprojektowana, by perfekcyjnie spełniać swoje zadanie, rozwiązując problem gospodarki ściekowej i podnosząc komfort życia mieszkańców.

Pokonaj ograniczenia grawitacji z systemem E/One.

Zaleta kanalizacji E/One leży w tym, że w przeciwieństwie do technologii tradycyjnej, pokonuje ograniczenia grawitacji. Ponieważ kanały układa się na stałej głębokości bez zachowania spadków,
jest to technologia idealna w każdym terenie, włącznie z terenami płaskimi, podmokłymi, skalistymi lub
górzystymi. System E/One stwarza możliwość budowy kanalizacji wszędzie, także tam, gdzie dotychczas jedyną możliwością były przydomowe osadniki gnilne, często stwarzające zagrożenie dla jakości wody i zdrowia mieszkańców.

Jak to wygląda z Twojego punktu widzenia?

Estetyka jest ważna dla właścicieli posesji. Przepompownia E/One pozostaje praktycznie poza zasięgiem wzroku - jedyną widoczną częścią jest pokrywa studzienki, która łatwo wkomponowuje
się w otoczenie, a przy tym zapewnia łatwy dostęp dla serwisu w razie potrzeby.

Przystępna cena

System E/One może rozwiązać problemy gospodarki ściekowej i zastąpić nieszczelne osadniki gnilne znacząco mniejszym kosztem, niż kanalizacja grawitacyjna. System E/One znacznie zmniejsza zarówno koszty budowy, jak i eksploatacji.

Wyczucie miejsca

Rozgałęzione systemy kanalizacji E/One docierają do wszystkich mieszkańców i stwarzają inżynierom,
budowniczym, planistom i właścicielom posesji możliwość budowy kanalizacji w każdym terenie.

Wysoka cena osadników gnilnych

Osadniki gnilne są powszechnie stosowane tam, gdzie nie ma kanalizacji. Okazuje się jednak, że są one w najlepszym razie rozwiązaniem tymczasowym, a społeczeństwo płaci za nie wysoką cenę.
Na całym świecie osadniki powodują zanieczyszczenie wód gruntowych i powierzchniowych, powodując zagrożenie sanitarne. Nieszczelne osadniki zatruwają wodę używaną do picia. Jeziora i rzeki tracą swoją funkcję rekreacyjną, a kąpiel w nich staje się niebezpieczna. Zdarzają się epidemie chorób wywołanych przez chorobotwórcze mikroorganizmy występujśce w skażonej ściekami wodzie. Pogarsza się komfort życia i zmniejsza się wartość parcel. Tam, gdzie do tej pory dostępne były jedynie osadniki gnilne, można zastosować system kanalizacji E/One, poprawiając jakość wody i komfort życia, a jednocześnie efektywnie rozwiązując problem gospodarki ściekowej. W miejscowościach, w których zastąpiono osadniki systemem kanalizacji E/One, zaobserwowano ogromną poprawę wskaźników jakości sanitarnej wody (miano coli) w ciągu zaledwie 30 dni.

Wypełnij ten formularz aby otrzymać dodakowe informacje.

 

design center poland